قاسم معمارزاده غفاری

اینجانب قاسم معمار زاده غفاری از سال ۱۳۶۰ برای آموزش خوشنویسی در انجمن خوشنویسان اصفهان ثبت نام کردم . از بدو شروع خوشنویسی استاد اینجانب استاد کرمعلی شیرازی بود و چون نامبرده بخدمت سربازی رفت، نزد استاد حسینی آموزش دیدم و در سال ۱۳۶۲ موفق به اخذ مدرک ممتاز خوشنویسی شدم. البته هر سه مرحله خوشنویسی که عبارت از نستعلیق، کتابت و خط دوم شکسته باشد با هم قبول شدم. مدت ۲۱ سال است بعنوان مدرس در انجمن خوشنویسان مشغول انجام وظیفه می باشم. البته لازم به ذکر است که خط شکسته را نزد استاد وکیلی آموزش دیدم و مدت ۲ سال نزد استاد فرادی تعلیم گرفتم.

اینجانب ۱۶ دوره بازرس انجمن خوشنویسان بودم و در حال حاضر عضو هیأت مدیره انجمن خوشنویسان می باشم و در نمایشگاههای مختلف شرکت نمودم؛ ولی تابحال نمایشگاه انفرادی نداشته ام. در مسابقات دهه فجر جزو منتخبین و در مسابقات جهانی ترکیه جزو برگزیدگان در در خط نستعلیق شده ام. در سال ۱۳۸۶ موفق به اخذ مدرک فوق ممتاز شده ام.

ضمناً در رشته های دیگر نیز فعالیت داشته ام، از جمله در هنرستان موسیقی اصفهان و حوزه هنری اصفهان به امر تعلیم آواز سنتی ایرانی مشغولم و دارای مدرک یک نجات غریق و از پیش کسوتان شنای استان می باشم.

برخی از آثار:

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *