برگزاری کارگاه آموزشی خوشنویسی اسماء حضرت زهرا(س)

مدیر فرهنگی و ارتباطات برج میلاد تهران از اجرای کارگاه آموزشی نام‌نگاری «حورا» با موضوع خوشنویسی اسامی حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله‌ علیها خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس، حامد رهنما با بیان این خبر گفت: برج میلاد تهران با همکاری انجمن خوشنویسان اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی نام‌نگاری اسما و القاب حضرت زهرا (س) کرده است که این کارگاه آموزشی با حضور هنرمندان شاخص خط و خط ـ نقاشی از ۱۴ تا ۲۱ اسفند ماه برگزار می‌شود.

وی با اشاره به حضور هنرمندانی همچون محمدرضا میرفندرسکی، مجتبی سبزه، محمد سعید نقاشیان، شهروز نوراللهی و هدی شباب‌زاده، تصریح کرد: در مدت یک هفته هنرمندان حاضر در کارگاه آموزشی اقدام به خلق آثار هنری خط و خط ـ نقاشی با محوریت و موضوع اسما و القاب حضرت زهرا (س) کرده و در پایان قرار است آثار خلق شده در برج میلاد تهران در قالب یک نمایشگاه در معرض دید عموم علاقه‌مندان قرار گیرد.

به گفته رهنما، این نمایشگاه قرار است در شب شهادت بانوی دو عالم با اجرای شب شعر آیینی شاعران معاصر کشور که در وصف دخت نبی اکرم اسلام شعر سروده‌اند، افتتاح شود.

مدیر فرهنگی و ارتباطات برج میلاد خاطرنشان کرد: ویژه برنامه شب شعر آیینی و افتتاح نمایشگاه اسما حضرت زهرا (س) در ۲۱ اسفند ماه برگزار می‌شود.

کارگاه آموزشی نام‌نگاری «حورا» با موضوع خوشنویسی اسامی حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها از ۱۴ تا ۲۱ اسفند ماه از ساعت ۱۰ تا ۲۰ در گالری برج میلاد تهران برگزار می‌شود و حضور علاقه‌مندان نیز در این برنامه آزاد است.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انجمن خوشنویسان اصفهان سایت اصلی