اعلام فراخوان برپایی نمایشگاه خوشنویسی مع الحق

فراخوان برپایی نمایشگاه بزرگ خوشنویسی با محوریت «امام علی (ع) و ولایت» اعلام شد و هنرمندان می‌توانند آثارشان را تا ۲۰ فروردین به دبیرخانه ارسال کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نمایشگاه بزرگ خوشنویسی با عنوان «مَعَ الْحَق» با حضور ۱۱۰ نفر از اساتید و هنرمندان زرین قلم و متعهد کشور در روز ۲ اردیبهشت ۹۵ مصادف با ۱۳ رجب، تولد امام علی(ع) رواق هنری برج میلاد برپا می‌شود.

این نمایشگاه با موضوعات آیات، روایات، احادیث، اسامی و القاب با محوریت «امام علی (ع) و ولایت» برپا خواهد شد و دبیرخانه این نمایشگاه از تمام اساتید فرهیخته و هنرمندان دعوت کرده تا تصویر اثر خود و مشخصات خود را تا ۲۰ فروردین در تلگرام یا واتساپ به شماره ۰۹۱۹۷۲۶۸۷۱۲ (محمد بخشی‌زاده دبیر نمایشگاه) ارسال کنند.

هنرمندان خطوط کوفی، ثلث، نسخ، تعلیق، نستعلیق، شکسته، کرشمه، معلی و سفیر می‌توانند در این نمایشگاه آثار خود را به نمایش عموم قرار دهند و در صورت ارسال بیش از حد ظرفیت نمایشگاه، آثار به صورت گزینشی انتخاب خواهند شد.

هزینه شرکت در این نمایشگاه رایگان است و به تمام شرکت‌کنندگان گواهی شرکت در نمایشگاه اعطا می‌شود.

این رویداد هنری به مناسبت میلاد با سعادت امیرالمؤمنین امام علی‌(ع) توسط گروه فرهنگی هنری سدنا با همکاری سازمان بسیج هنرمندان استان تهران، سایت آثار هنرمندان ایران و پایگاه هنری نقطه الف برگزار می‌شود.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انجمن خوشنویسان اصفهان سایت اصلی